Pro RaceTo-7 (Fri-Sun)
4 teams advance from Pro RaceTo-7 (Top 2 per bracket)

1 San Diego Dynasty
4 Houston Heat
5 Los Angeles Ironmen
8 Moscow Red Legion
9 upTon 187 cRew
2 Tampa Bay Damage
3 Edmonton Impact
6 Los Angeles Infamous
7 San Antonio X-Factor
10 Chicago Aftershock

Pro Challengers RaceTo-7 (Fri-Sun)
4 teams advance from Pro Challengers RaceTo-7 (Top 2 per bracket)

1 Trenton Topgun Union
4 Chattanooga C.E.P
5 San Jose Royalty
8 Texas Storm
9 Sacramento DMG
2 Omaha Vicious
3 TonTons Flingueurs
6 Seattle Thunder
7 Sacramento XSV
10 New Jersey Jesters

Division 1 RaceTo-5 (Thu-Sun)
12 teams advance from Division 1 RaceTo-5 (Top 3 per bracket)

1 VcK
8 Static
9 Chicago Infamous
16 Warped Army
17 ALBANY OUTLAWS
2 Revo
7 FLORIDA KING$
10 L.I.F.T.
15 810 ThugLife
18 New England Avalanche
3 Boom
6 Los Angeles Collision
11 Alliance
14 RNT ALLSTARZ
19 Reckless
4 Red Storm
5 Wolfpack
12 TRADEMYGUN OUTLAWS
13 SYRACUSE RHYTHM
20 Calgary Thunder Buddies
21 Dream Team 1

Division 2 RaceTo-5 (Thu-Sun)
12 teams advance from Division 2 RaceTo-5 (Top 3 per bracket)

1 DC Devastation
8 Palm Beach Venom
9 Boston Bloodline
16 Tsunami
17 Vendetta Moscow
24 SCORPIONS MILANO
2 VcK 2
7 Leverage
10 GAINESVILLE GRIDIRON
15 CCS Fusion
18 Devils From MASH Trollhttan
23 Rockstar Factory Canada
3 Hustle
6 Carolina Collision
11 Louisville Asylum
14 Tj All Stars
19 Fierce Army
22 RIOT GDL
4 PR1ME
5 Revo II
12 ORANGE IGUANAS
13 Golden State Knights
20 High Octane
21 Rack City Klutch

Division 3 RaceTo-4 (Thu-Sun)
24 teams advance from Division 3 RaceTo-4 (Top 2 per bracket plus 2 wildcards)

1 ac DALLAS
22 TOTAL KARNAGE
23 College
44 HULK
45 Grenade
2 DSSP8NTBALL.COM
21 Wolfpack III
24 White Tee Gang
43 CEP D3
46 Rapinas
3 Project Mayhem
20 Alliance Tier III
25 Chicago Warped
42 Timberwolves
47 Papeletto Team
4 Syndicate
19 NCPA All-Stars
26 The Buffet Bullies
41 Ccs Shockwave
48 Dragones PBT Vzla
5 Boom II
18 Richmond Rage
27 Revolution
40 Chicago BackDraft
49 DESERTORES VENEZUELA
6 P.C. Katana
17 Part-Time Ninjas
28 CPB Clap City All Stars
39 NJ Jesters
50 CLOVER VENEZUELA
7 Dallas Jets
16 Capital Edge DMG Red
29 AAF 2
38 ADRENALIN ARMY
51 Team Zone D3
8 New England Invasion
15 Southern Maryland Mayhem
30 Square 1 Soldiers
37 Playground Legends
52 Pautina
59 TXR
9 TPA Resurrection
14 Thunda Cacks
31 ENEMY
36 Team No Name Kids
53 Monosalvaje
58 Reckless
10 CFP Wreckage Krew
13 Augusta Desolators
32 Canadian Express
35 Dozor Moscow
54 Axis
57 Elite IO
11 Palm Beach Viper Kids
12 Carolina Breakout
33 DC DEV II
34 Jacksonville Warriors
55 Aruba Extreme
56 Ccs Reapers

Division 4 RaceTo-4 (Thu-Sun)
24 teams advance from Division 4 RaceTo-4 (Top 2 per bracket plus 4 wildcards)

1 Houston Zone
20 Tampa Bay Revolution
21 Syndicate_II
40 Fluffy Bunnies
41 West Point Black Knights
2 CFP Static
19 Arizona Menace
22 Combat Houston
39 new World order
42 Anthrax Lady All-Stars
3 Preferred mob
18 Atlanta Rising
23 Wolfpack IV
38 Monolith
43 APG Sweden
4 AC417
17 GREED
24 CRU LT
37 Port City Rush
44 Bandits
5 Project Mayhem
16 Kastawayz
25 Freedom
36 MEGA PLAY TEAM
45 Broken Dreams Team
6 ATB Unleashed
15 Des Moines Detox
26 OTP United
35 ADVANCE
46 FREESTYLE KIEV
7 Working Classholes Red
14 Total Karnage PBW
27 ES Raiders
34 Piratas Panama
47 LATROS VZLA
54 ZOMBIES ATHENS
8 Detroit Action
13 Asylum408
28 Team Dmented
33 Richmond Rage Reloaded
48 Legends
53 Texas PhalanX
9 SKU Allstars
12 Abilene Addiction
29 XCAVATORS
32 STK
49 mantis revo
52 Romel Doyle Taskforce
10 Tampa Bay Notorious D4
11 IDK
30 Point Blank
31 Chronic Guatemala
50 New Orleans Patriots
51 Paintballers 4 Autism

Open 10-man (Fri-Sun)
8 teams advance from Open 10-man (Top 4 per bracket)

1 PPS SFO
4 Annihilators
5 FEMMES FATALE
8 Alabama All In
9 Boats and Hoes PCH
12 Hulk Kiev
13 Ninjinhas Brazil
16 Operation Sandbag
17 PAP Raiders
20 WWW.KPSPB.COM
2 Tour de Force
3 Team Zone
6 Fox 4 Darkside
7 Abilene ADDICTED Too
10 Broad Street Bullies
11 Desperados
14 NorthSide Empire
15 Notorious VooDoo
18 Running Riot
19 Team Strange

Pump - Open RaceTo-2 (Sun)
6 teams advance from Open RaceTo-2 (Top 3 per bracket)

1 Asylum TrueBallers
4 Chicago Voltage
5 Total Greif
8 Destiny Army
9 Full Throttle
12 Shortbus2
2 Florida Grapists
3 Short Bus.
6 New Pump Invasion
7 Canadian response
10 LOCKOUT
11 NPI

Division 2/3 RaceTo-2 (Sat-Sun)
8 teams advance from Division 2/3 RaceTo-2 (Top 2 per bracket)

1 RNT KIDZ
8 Uncle Johnsons Paintball Emporium Factory Team
9 FL Legacy
16 ADVANCE FTW
17 Rampage
2 Papa Squat
7 FAT CITY
10 Versace Versace Versace
15 Dream Team 804
18 Chronic
3 The Jungle Cats
6 Monosalvaje
11 Absolute Chaos
14 Papeletto Team
19 Dream Team 3
4 Tj allstarzz
5 PR Crew
12 Gr3nade
13 Tsunami
20 Rockstar Factory Canada

Division 3 RaceTo-2 (Sat-Sun)
8 teams advance from Division 3 RaceTo-2 (Top 2 per bracket plus 2 wildcards)

1 406s Finest
6 North Texas Shockwave
7 Ohio Havoc
12 Worthless
13 Augusta Rage Paintball
2 S.I.N
5 Mac Daddy All-Stars
8 Verdugos
11 PDX VexX
14 Aruba Madness
17 Ninjinhas
3 Armagedon GUA
4 Dallas Ducks
9 Harker Heights Outlaws
10 Maple Leaf Chiefs
15 M-S
16 Coastal Carolina University

Division 4 RaceTo-2 (Sat-Sun)
48 teams advance from Division 4 RaceTo-2 (Top 3 per bracket)

1 VINTAGE
32 Team Who
33 Miami Devious
64 DSB Royals
65 DynamiX Metz
2 Royal Flush
31 Mayhem Girls
34 DESTINY
63 Damage Control
66 FANATICS MARSEILLE
3 Systematic Chaos
30 787 CHAOS
35 FLORIDA KNIGHTS
62 Border Patrol
67 40 Factory
4 ac DFW TOO
29 Southern Maryland Havoc
36 MD SHOCKWAVE
61 Boats And Hoes Worldwide Red
68 French connexion
5 OHARE NIGHTMARE
28 AVERAGE JOES
37 IncaKillerz
60 All-Star Jesters
69 House of PainT
6 Pr1me kidz
27 Palm Beach Vipers Black
38 Boat and Hoes Worldwide
59 AGP - South Crew
70 Khaotik
7 Asylum 502
26 BKS
39 MDA Black
58 Absolute Chaos Too
71 ktm x-bow
8 Proedge Army
25 New Class Killers
40 Tampa Bay Raptors
57 DiStOrTiOn
72 KTown Beatdown
9 APEX Predators
24 ULTRA
41 Ohio Extraction
56 Zurikatas Silver
73 London Tigers
10 Nitro
23 Storm Riders
42 Misfits
55 ADRENALIN ARMY RED
74 Mad Dogs
11 Team NWA UNITED
22 Eminence II
43 Team Fury
54 Amazonas Divinas VNZ
75 Ninjinhas Red
12 Chi-Town Fury
21 SA Notorious
44 Lethal
53 PERUPAINTBALL
76 The Outlawz
13 ohio revive
20 Boom III
45 PDK
52 Southern Revolution
77 Rabiosas
14 BOHICA
19 Houston Legends
46 YoungBloodz
51 PERUPAINTBALL KRU
78 RABIOSAS II
15 Stormerz
18 OKC Rumble
47 Ohio Power
50 CYCLOPS
79 ryukyu riptide
82 Titan
16 K.C. Shuffle
17 North Texas Shockwave Black
48 Fox Brothers BATTALION
49 Playground Legendz
80 sykaryos 1
81 Texas PhalanX Gray

Division 5 RaceTo-2 (Sat-Sun)
16 teams advance from Division 5 RaceTo-2 (Top 2 per bracket plus 4 wildcards)

1 D.N.R.
12 Total Karnage Entourage
13 SA Notorious F.S.U.
24 Star City Paintball
25 Embry-Riddle Eagles
2 Pr1me Minionz
11 Revolution Black
14 InVINCibles
23 Legends Uprising
26 Revolution White
3 Total Karnage Kids
10 Katana Guntai
15 Detroit Action II
22 Palm Beach Venom Kids
27 Atlanta Outrage
4 Route 7
9 Downfall
16 DMENTED All Stars
21 The Undead
28 Birds of Prey
33 NMC
5 ROYAL FLUSH
8 Revolution Red
17 SPS ONYX
20 Mental Diversion Army
29 Bushido Paintball Team
32 Mistura Fina Paintball Team
6 ac Minions
7 Action Paintball Prophecy
18 Blitzkrieg Misfits
19 STK Black
30 Forgotten Muse Militia
31 Massacre
Website contents and layout Copyright 2003-2014 by APPA