Field 1 - Group AField 1 - Group BField 2 - Group AField 2 - Group B
Fri 7:30 Cobra Moscow vs Minsk United WMP vs Torpedo
Fri 8:00 Avengers vs Lunatik West Connection vs London impact 2
Fri 8:30 Sacramento Fun Factory vs Minsk United Carthago Berserker vs Torpedo
Fri 9:00 Cobra Moscow vs Lunatik WMP vs London impact 2
Fri 9:30 Avengers vs Sacramento Fun Factory West Connection vs Carthago Berserker
Fri 10:00 Green Monkey Kings vs Trolls bandits x vs Bulldogs
Fri 10:30 Valkyries vs Ferox London impact vs Black Sheep
Fri 11:00 Comin Correct vs Trolls old monkeys vs Fast and Deadly
Fri 11:30 Green Monkey Kings vs Ferox Black Sheep vs Bulldogs
Fri 12:00 Valkyries vs Comin Correct London impact vs Fast and Deadly
Fri 12:30 Ferox vs Trolls old monkeys vs bandits x
Fri 1:30   Lunatik vs Minsk United
Fri 2:00   Cobra Moscow vs Sacramento Fun Factory
Fri 2:30   London impact 2 vs Torpedo
Fri 3:00   WMP vs Carthago Berserker
Fri 3:30   Green Monkey Kings vs Comin Correct
Fri 4:00   Avengers vs Minsk United
Fri 4:30 West Connection vs Torpedo Comin Correct vs Ferox
Fri 5:00 Valkyries vs Trolls Sacramento Fun Factory vs Lunatik
Fri 5:30   Avengers vs Cobra Moscow
Fri 6:00   Valkyries vs Green Monkey Kings
Sat 7:30     kustomize mix vs ARGONAUTS2
Sat 8:00     RESERVOIR DOGS vs Bavarian Razorbacks
Sat 8:30     ARGONAUTS1 vs Evil Empire
Sat 9:00     Bavarian Razorbacks vs ARGONAUTS2
Sat 9:30     RESERVOIR DOGS vs Evil Empire
Sat 10:00     ARGONAUTS1 vs kustomize mix
Sat 10:30     Munich FreakShow vs black legion Nimes London impact vs Bulldogs
Sat 11:00     Dissidents vs FANATICS MARSEILLE Fast and Deadly vs bandits x
Sat 11:30     Empire Venice vs black legion Nimes old monkeys vs Black Sheep
Sat 12:00     Munich FreakShow vs FANATICS MARSEILLE Fast and Deadly vs Bulldogs
Sat 12:30     Dissidents vs Empire Venice Black Sheep vs bandits x
Sat 1:30     RESERVOIR DOGS vs ARGONAUTS2 Munich FreakShow vs Empire Venice
Sat 2:00     Evil Empire vs kustomize mix old monkeys vs London impact
Sat 2:30     Dissidents vs Munich FreakShow
Sat 3:00     ARGONAUTS1 vs Bavarian Razorbacks
Sat 3:30     Evil Empire vs ARGONAUTS2 FANATICS MARSEILLE vs black legion Nimes
Sat 4:00     Bavarian Razorbacks vs kustomize mix
Sat 4:30     ARGONAUTS1 vs RESERVOIR DOGS
Sat 5:00     Dissidents vs black legion Nimes
Sat 5:30     Carthago Berserker vs London impact 2
Sat 6:00     West Connection vs WMP Empire Venice vs FANATICS MARSEILLE
Sun 8:00 bandits x vs Avengers Cobra Moscow vs Bulldogs
Sun 8:25 West Connection vs Evil Empire Empire Venice vs kustomize mix
Sun 8:50 Carthago Berserker vs old monkeys Trolls vs ARGONAUTS1
Sun 9:15 Green Monkey Kings vs Sacramento Fun Factory black legion Nimes vs Comin Correct
Sun 9:40 West Connection vs Avengers Empire Venice vs Bulldogs
Sun 10:05 Green Monkey Kings vs old monkeys black legion Nimes vs Trolls
Sun 11:20 West Connection vs Green Monkey Kings
Sun 11:45 Empire Venice vs black legion Nimes
Sun 1:25 Green Monkey Kings vs Empire Venice
Sun 1:50 West Connection vs black legion Nimes
Website contents and layout Copyright 2003-2014 by APPA