Promoter Information
Contact Us
Your Profile
Your Teams
Events
Scores
Warning:
This schedule is a DRAFT schedule. The final event schedule may not be the same as what is listed here.
Milan Final Race
Field 1 - Group A
Field 1 - Group B
Field 2 - Group A
Field 2 - Group B
Fri 7:30
Cobra Moscow
vs
Minsk United
WMP
vs
Torpedo
Fri 8:00
Avengers
vs
Lunatik
West Connection
vs
London impact 2
Fri 8:30
Sacramento Fun Factory
vs
Minsk United
Carthago Berserker
vs
Torpedo
Fri 9:00
Cobra Moscow
vs
Lunatik
WMP
vs
London impact 2
Fri 9:30
Avengers
vs
Sacramento Fun Factory
West Connection
vs
Carthago Berserker
Fri 10:00
Green Monkey Kings
vs
Trolls
bandits x
vs
Bulldogs
Fri 10:30
Valkyries
vs
Ferox
London impact
vs
Black Sheep
Fri 11:00
Comin Correct
vs
Trolls
old monkeys
vs
Fast and Deadly
Fri 11:30
Green Monkey Kings
vs
Ferox
Black Sheep
vs
Bulldogs
Fri 12:00
Valkyries
vs
Comin Correct
London impact
vs
Fast and Deadly
Fri 12:30
Ferox
vs
Trolls
old monkeys
vs
bandits x
Fri 1:30
Phoenix
vs
VAN GOGH
Lunatik
vs
Minsk United
Fri 2:00
Scorpions Milano
vs
Berserkers Lyon
Cobra Moscow
vs
Sacramento Fun Factory
Fri 2:30
SPB United
vs
Blizzards
London impact 2
vs
Torpedo
Fri 3:00
Scorpions Milano
vs
Phoenix
WMP
vs
Carthago Berserker
Fri 3:30
VAN GOGH
vs
Blizzards
Green Monkey Kings
vs
Comin Correct
Fri 4:00
SPB United
vs
Berserkers Lyon
Avengers
vs
Minsk United
Fri 4:30
West Connection
vs
Torpedo
Comin Correct
vs
Ferox
Fri 5:00
Valkyries
vs
Trolls
Sacramento Fun Factory
vs
Lunatik
Fri 5:30
Scorpions Milano
vs
Blizzards
Avengers
vs
Cobra Moscow
Fri 6:00
Phoenix
vs
Berserkers Lyon
Valkyries
vs
Green Monkey Kings
Saturday
Field 1 - Group A
Field 1 - Group B
Field 2 - Group A
Field 2 - Group B
Sat 7:30
SPB United
vs
VAN GOGH
kustomize mix
vs
ARGONAUTS2
RAMPAGE CZ
vs
Pautina
Sat 8:00
Berserkers Lyon
vs
Blizzards
RESERVOIR DOGS
vs
Bavarian Razorbacks
KievXpress
vs
FieldFighter Helsinki
Sat 8:30
Scorpions Milano
vs
VAN GOGH
ARGONAUTS1
vs
Evil Empire
Crossfire
vs
ARGONAUTS
Sat 9:00
SPB United
vs
Phoenix
Bavarian Razorbacks
vs
ARGONAUTS2
KievXpress
vs
RAMPAGE CZ
Sat 9:30
VAN GOGH
vs
Berserkers Lyon
RESERVOIR DOGS
vs
Evil Empire
Pautina
vs
ARGONAUTS
Sat 10:00
Polar Bears
vs
Los Angeles Infamous
ARGONAUTS1
vs
kustomize mix
Crossfire
vs
FieldFighter Helsinki
Sat 10:30
Munich FreakShow
vs
black legion Nimes
London impact
vs
Bulldogs
Sat 10:35
Art Chaos
vs
MLKings
Sat 11:00
Dissidents
vs
FANATICS MARSEILLE
Fast and Deadly
vs
bandits x
Sat 11:10
KievXpress
vs
ARGONAUTS
Sat 11:30
Empire Venice
vs
black legion Nimes
old monkeys
vs
Black Sheep
Sat 11:40
Marseille Icon
vs
Los Angeles Infamous
Sat 12:00
Munich FreakShow
vs
FANATICS MARSEILLE
Fast and Deadly
vs
Bulldogs
Sat 12:15
RAMPAGE CZ
vs
FieldFighter Helsinki
Sat 12:30
Dissidents
vs
Empire Venice
Black Sheep
vs
bandits x
Sat 1:15
Polar Bears
vs
MLKings
Sat 1:30
RESERVOIR DOGS
vs
ARGONAUTS2
Munich FreakShow
vs
Empire Venice
Sat 1:50
Art Chaos
vs
Marseille Icon
Sat 2:00
Evil Empire
vs
kustomize mix
old monkeys
vs
London impact
Sat 2:25
Phoenix
vs
Blizzards
Sat 2:30
Dissidents
vs
Munich FreakShow
KievXpress
vs
Pautina
Sat 2:55
MLKings
vs
Los Angeles Infamous
Sat 3:00
ARGONAUTS1
vs
Bavarian Razorbacks
Crossfire
vs
RAMPAGE CZ
Sat 3:30
Polar Bears
vs
Marseille Icon
Evil Empire
vs
ARGONAUTS2
FANATICS MARSEILLE
vs
black legion Nimes
Sat 4:00
Bavarian Razorbacks
vs
kustomize mix
Pautina
vs
FieldFighter Helsinki
Sat 4:05
SPB United
vs
Scorpions Milano
Sat 4:30
ARGONAUTS1
vs
RESERVOIR DOGS
RAMPAGE CZ
vs
ARGONAUTS
Sat 4:35
Art Chaos
vs
Los Angeles Infamous
Sat 5:00
Dissidents
vs
black legion Nimes
Crossfire
vs
KievXpress
Sat 5:10
Marseille Icon
vs
MLKings
Sat 5:30
Carthago Berserker
vs
London impact 2
FieldFighter Helsinki
vs
ARGONAUTS
Sat 5:45
Crossfire
vs
Pautina
Sat 6:00
West Connection
vs
WMP
Empire Venice
vs
FANATICS MARSEILLE
Sat 6:15
Art Chaos
vs
Polar Bears
Sunday
Field 1 - Group A
Field 1 - Group B
Field 2 - Group A
Field 2 - Group B
Sun 8:00
X-Ocho-Finals-D2 Seed 8
vs
X-Ocho-Finals-D2 Seed 9
X-Ocho-Finals-D2 Seed 7
vs
X-Ocho-Finals-D2 Seed 10
Sun 8:25
X-Ocho-Finals-D2 Seed 1
vs
X-Ocho-Finals-D2 Seed 16
X-Ocho-Finals-D2 Seed 2
vs
X-Ocho-Finals-D2 Seed 15
Sun 8:50
X-Ocho-Finals-D2 Seed 5
vs
X-Ocho-Finals-D2 Seed 12
X-Ocho-Finals-D2 Seed 6
vs
X-Ocho-Finals-D2 Seed 11
Sun 9:15
X-Ocho-Finals-D2 Seed 4
vs
X-Ocho-Finals-D2 Seed 13
X-Ocho-Finals-D2 Seed 3
vs
X-Ocho-Finals-D2 Seed 14
Sun 9:40
X-Quarter-Finals-D2 Seed 1
vs
X-Quarter-Finals-D2 Seed 8
X-Quarter-Finals-D2 Seed 2
vs
X-Quarter-Finals-D2 Seed 7
Sun 10:05
X-Quarter-Finals-D2 Seed 4
vs
X-Quarter-Finals-D2 Seed 5
X-Quarter-Finals-D2 Seed 3
vs
X-Quarter-Finals-D2 Seed 6
Sun 10:30
X-Quarter-Finals-D1 Seed 4
vs
X-Quarter-Finals-D1 Seed 5
Sun 10:55
X-Quarter-Finals-D1 Seed 3
vs
X-Quarter-Finals-D1 Seed 6
Sun 11:20
X-Semi-Finals-D2 Seed 1
vs
X-Semi-Finals-D2 Seed 4
Sun 11:45
X-Semi-Finals-D2 Seed 2
vs
X-Semi-Finals-D2 Seed 3
Sun 12:10
X-Semi-Finals-D1 Seed 1
vs
X-Semi-Finals-D1 Seed 4
Sun 12:35
X-Semi-Finals-D1 Seed 2
vs
X-Semi-Finals-D1 Seed 3
Sun 1:00
X-Semi-Finals-Pro Seed 2
vs
X-Semi-Finals-Pro Seed 3
Sun 2:00
X-Finals-D2 Seed 3
vs
X-Finals-D2 Seed 4
Sun 2:25
X-Finals-D2 Seed 1
vs
X-Finals-D2 Seed 2
Sun 2:50
X-Finals-D1 Seed 3
vs
X-Finals-D1 Seed 4
Sun 3:15
X-Finals-D1 Seed 1
vs
X-Finals-D1 Seed 2
Sun 3:40
X-Finals-Pro Seed 1
vs
X-Finals-Pro Seed 2
Website contents and layout Copyright 2003-2024 by PBLi