Milan Final Race
  Field 1 - Group AField 1 - Group BField 2 - Group AField 2 - Group B
Fri 7:30 Cobra Moscow vs Minsk United WMP vs Torpedo    
Fri 8:00 Avengers vs Lunatik West Connection vs London impact 2    
Fri 8:30 Sacramento Fun Factory vs Minsk United Carthago Berserker vs Torpedo    
Fri 9:00 Cobra Moscow vs Lunatik WMP vs London impact 2    
Fri 9:30 Avengers vs Sacramento Fun Factory West Connection vs Carthago Berserker    
Fri 10:00 Green Monkey Kings vs Trolls bandits x vs Bulldogs    
Fri 10:30 Valkyries vs Ferox London impact vs Black Sheep    
Fri 11:00 Comin Correct vs Trolls old monkeys vs Fast and Deadly    
Fri 11:30 Green Monkey Kings vs Ferox Black Sheep vs Bulldogs    
Fri 12:00 Valkyries vs Comin Correct London impact vs Fast and Deadly    
Fri 12:30 Ferox vs Trolls old monkeys vs bandits x    
Fri 1:30 Phoenix vs VAN GOGH Lunatik vs Minsk United    
Fri 2:00 Scorpions Milano vs Berserkers Lyon Cobra Moscow vs Sacramento Fun Factory    
Fri 2:30 SPB United vs Blizzards London impact 2 vs Torpedo    
Fri 3:00 Scorpions Milano vs Phoenix WMP vs Carthago Berserker    
Fri 3:30 VAN GOGH vs Blizzards Green Monkey Kings vs Comin Correct    
Fri 4:00 SPB United vs Berserkers Lyon Avengers vs Minsk United    
Fri 4:30 West Connection vs Torpedo Comin Correct vs Ferox    
Fri 5:00 Valkyries vs Trolls Sacramento Fun Factory vs Lunatik    
Fri 5:30 Scorpions Milano vs Blizzards Avengers vs Cobra Moscow    
Fri 6:00 Phoenix vs Berserkers Lyon Valkyries vs Green Monkey Kings    
Saturday Field 1 - Group AField 1 - Group BField 2 - Group AField 2 - Group B
Sat 7:30 SPB United vs VAN GOGH   kustomize mix vs ARGONAUTS2 RAMPAGE CZ vs Pautina
Sat 8:00 Berserkers Lyon vs Blizzards   RESERVOIR DOGS vs Bavarian Razorbacks KievXpress vs FieldFighter Helsinki
Sat 8:30 Scorpions Milano vs VAN GOGH   ARGONAUTS1 vs Evil Empire Crossfire vs ARGONAUTS
Sat 9:00 SPB United vs Phoenix   Bavarian Razorbacks vs ARGONAUTS2 KievXpress vs RAMPAGE CZ
Sat 9:30 VAN GOGH vs Berserkers Lyon   RESERVOIR DOGS vs Evil Empire Pautina vs ARGONAUTS
Sat 10:00 Polar Bears vs Los Angeles Infamous   ARGONAUTS1 vs kustomize mix Crossfire vs FieldFighter Helsinki
Sat 10:30     Munich FreakShow vs black legion Nimes London impact vs Bulldogs
Sat 10:35 Art Chaos vs MLKings      
Sat 11:00     Dissidents vs FANATICS MARSEILLE Fast and Deadly vs bandits x
Sat 11:10 KievXpress vs ARGONAUTS      
Sat 11:30     Empire Venice vs black legion Nimes old monkeys vs Black Sheep
Sat 11:40 Marseille Icon vs Los Angeles Infamous      
Sat 12:00     Munich FreakShow vs FANATICS MARSEILLE Fast and Deadly vs Bulldogs
Sat 12:15 RAMPAGE CZ vs FieldFighter Helsinki      
Sat 12:30     Dissidents vs Empire Venice Black Sheep vs bandits x
Sat 1:15 Polar Bears vs MLKings      
Sat 1:30     RESERVOIR DOGS vs ARGONAUTS2 Munich FreakShow vs Empire Venice
Sat 1:50 Art Chaos vs Marseille Icon      
Sat 2:00     Evil Empire vs kustomize mix old monkeys vs London impact
Sat 2:25 Phoenix vs Blizzards      
Sat 2:30     Dissidents vs Munich FreakShow KievXpress vs Pautina
Sat 2:55 MLKings vs Los Angeles Infamous      
Sat 3:00     ARGONAUTS1 vs Bavarian Razorbacks Crossfire vs RAMPAGE CZ
Sat 3:30 Polar Bears vs Marseille Icon   Evil Empire vs ARGONAUTS2 FANATICS MARSEILLE vs black legion Nimes
Sat 4:00     Bavarian Razorbacks vs kustomize mix Pautina vs FieldFighter Helsinki
Sat 4:05 SPB United vs Scorpions Milano      
Sat 4:30     ARGONAUTS1 vs RESERVOIR DOGS RAMPAGE CZ vs ARGONAUTS
Sat 4:35 Art Chaos vs Los Angeles Infamous      
Sat 5:00     Dissidents vs black legion Nimes Crossfire vs KievXpress
Sat 5:10 Marseille Icon vs MLKings      
Sat 5:30     Carthago Berserker vs London impact 2 FieldFighter Helsinki vs ARGONAUTS
Sat 5:45 Crossfire vs Pautina      
Sat 6:00     West Connection vs WMP Empire Venice vs FANATICS MARSEILLE
Sat 6:15 Art Chaos vs Polar Bears      
Sunday Field 1 - Group AField 1 - Group BField 2 - Group AField 2 - Group B
Sun 8:00 bandits x vs Avengers Cobra Moscow vs Bulldogs    
Sun 8:25 West Connection vs Evil Empire Empire Venice vs kustomize mix    
Sun 8:50 Carthago Berserker vs old monkeys Trolls vs ARGONAUTS1    
Sun 9:15 Green Monkey Kings vs Sacramento Fun Factory black legion Nimes vs Comin Correct    
Sun 9:40 West Connection vs Avengers Empire Venice vs Bulldogs    
Sun 10:05 Green Monkey Kings vs old monkeys black legion Nimes vs Trolls    
Sun 10:30 Pautina vs RAMPAGE CZ      
Sun 10:55 SPB United vs Phoenix      
Sun 11:20 West Connection vs Green Monkey Kings      
Sun 11:45 Empire Venice vs black legion Nimes      
Sun 12:10 Scorpions Milano vs Pautina      
Sun 12:35 FieldFighter Helsinki vs SPB United      
Sun 1:00 Los Angeles Infamous vs Polar Bears      
Sun 1:25 Green Monkey Kings vs Empire Venice      
Sun 1:50 West Connection vs black legion Nimes      
Sun 2:15 Pautina vs SPB United      
Sun 2:40 Scorpions Milano vs FieldFighter Helsinki      
Sun 3:05 Art Chaos vs Polar Bears
Website contents and layout Copyright 2003-2014 by APPA