Event #3 - Milan Surprise
  Group AGroup B
Sat 8:00 Valkyries vs Marseille Icon II Dissidents vs Munich FreakShow
Sat 8:30 West Connection vs Green Monkey Kings Avengers vs SURVIVOR PAINTBALL
Sat 9:00 Empire Venice vs Marseille Icon II RESERVOIR DOGS vs Munich FreakShow
Sat 9:30 Valkyries vs Green Monkey Kings Dissidents vs SURVIVOR PAINTBALL
Sat 10:00 West Connection vs Empire Venice Avengers vs RESERVOIR DOGS
Sat 10:30 Green Monkey Kings vs Marseille Icon II SURVIVOR PAINTBALL vs Munich FreakShow
Sat 11:00 Valkyries vs Empire Venice Dissidents vs RESERVOIR DOGS
Sat 11:30 West Connection vs Marseille Icon II Avengers vs Munich FreakShow
Sat 1:00 Berserkers Lyon vs Sacramento Fun Factory Crossfire vs United Basterds
Sat 1:30 Scorpions Milano vs Blizzards RAMPAGE CZ vs PB Gear
Sat 2:00 Phoenix vs Sacramento Fun Factory HEADSHOT vs United Basterds
Sat 2:30 Berserkers Lyon vs Blizzards Crossfire vs PB Gear
Sat 3:00 Scorpions Milano vs Phoenix RAMPAGE CZ vs HEADSHOT
Sat 3:30 Blizzards vs Sacramento Fun Factory PB Gear vs United Basterds
Sat 4:00 Berserkers Lyon vs Phoenix Crossfire vs HEADSHOT
Sat 4:30 Polar Bears vs London Nexus Art Chaos vs MLKings
Sat 5:05 United Strasbourg vs Carthago Berserker KievXpress vs FieldFighter Helsinki
Sat 5:35 Marseille Icon vs London Nexus Polar Bears vs MLKings
Sat 6:10 VAN GOGH vs Carthago Berserker United Strasbourg vs FieldFighter Helsinki
Sat 6:40 Art Chaos vs Marseille Icon MLKings vs London Nexus
Sat 7:15 KievXpress vs VAN GOGH FieldFighter Helsinki vs Carthago Berserker
Sunday Group AGroup B
Sun 8:00 Empire Venice vs Green Monkey Kings RESERVOIR DOGS vs SURVIVOR PAINTBALL
Sun 8:30 West Connection vs Valkyries Avengers vs Dissidents
Sun 9:00 Scorpions Milano vs Sacramento Fun Factory RAMPAGE CZ vs United Basterds
Sun 9:30 Phoenix vs Blizzards HEADSHOT vs PB Gear
Sun 10:00 Scorpions Milano vs Berserkers Lyon RAMPAGE CZ vs Crossfire
Sun 10:30 Polar Bears vs Marseille Icon Art Chaos vs London Nexus
Sun 11:05 United Strasbourg vs VAN GOGH KievXpress vs Carthago Berserker
Sun 11:35 Marseille Icon vs MLKings Art Chaos vs Polar Bears
Sun 12:10 VAN GOGH vs FieldFighter Helsinki KievXpress vs United Strasbourg
Sun 12:40 Munich FreakShow vs Dissidents Valkyries vs Green Monkey Kings
Sun 1:10 KievXpress vs Blizzards Crossfire vs FieldFighter Helsinki
Sun 1:40 Phoenix vs VAN GOGH Scorpions Milano vs RAMPAGE CZ
Sun 2:15 Avengers vs X-Semi-Finals-D2 Seed 4 Marseille Icon II vs X-Semi-Finals-D2 Seed 3
Sun 2:45 X-Semi-Finals-D1 Seed 1 vs X-Semi-Finals-D1 Seed 4 X-Semi-Finals-D1 Seed 2 vs X-Semi-Finals-D1 Seed 3
Sun 3:15 Art Chaos vs Polar Bears Marseille Icon vs London Nexus
Sun 3:50 X-Finals-D2 Seed 1 vs X-Finals-D2 Seed 2 X-Finals-D2 Seed 3 vs X-Finals-D2 Seed 4
Sun 4:15 X-Finals-D1 Seed 1 vs X-Finals-D1 Seed 2 X-Finals-D1 Seed 3 vs X-Finals-D1 Seed 4
Sun 4:45 X-Finals-Pro Seed 1 vs X-Finals-Pro Seed 2 X-Finals-Pro Seed 3 vs X-Finals-Pro Seed 4
Website contents and layout Copyright 2003-2014 by APPA