| DYE Field | GI Sportz Field | Eclipse Field | HK Army Field | DLX Field | | PSP 2 |
Fri 8:00 | | | | |
PBC Army
| vs |
TopGun Union II D4
| |
Fri 8:25 | | | | |
Hostile Ground
| vs |
Boom IV
| |
Fri 8:50 | | | | |
Detroit Action II
| vs |
TopGun Union II D4
| |
Texas PhalanX
| vs |
United
|
Fri 9:15 | | | | |
PBC Army
| vs |
Boom IV
| |
Flint City CRU
| vs |
OUTLAWS
|
Fri 9:40 | | | | |
Hostile Ground
| vs |
Detroit Action II
| |
Boise Dominators
| vs |
United
|
Fri 10:05 | | | | | | |
Texas PhalanX
| vs |
OUTLAWS
|
Fri 10:30 | | | | |
SA Notorious
| vs |
Houston Zone II
| |
Flint City CRU
| vs |
Boise Dominators
|
Fri 10:55 | | | | |
Uncle Johnsons THUNDER DUCKS
| vs |
Central Florida Paintball D4
| |
Fri 11:20 | | | | |
Tampa Bay Revolution
| vs |
Houston Zone II
| |
Fri 11:45 | | | | |
SA Notorious
| vs |
Central Florida Paintball D4
| |
Fri 12:10 | | | | |
Uncle Johnsons THUNDER DUCKS
| vs |
Tampa Bay Revolution
| |
Fri 1:00 | | | | |
AZ Elite
| vs |
SouthWest Kings
| |
Fri 1:25 | | | | |
Combat Houston
| vs |
PR1ME 2
| |
Fri 1:50 | | | | |
Freestyle
| vs |
SouthWest Kings
| |
Fri 2:15 | | | | |
AZ Elite
| vs |
PR1ME 2
| |
Fri 2:40 | | | | |
Combat Houston
| vs |
Freestyle
| |
Sat 8:00 | | | | |
Boom IV
| vs |
TopGun Union II D4
| |
Sat 8:25 | | | | |
PBC Army
| vs |
Detroit Action II
| |
Sat 8:50 | | | | |
Hostile Ground
| vs |
TopGun Union II D4
| |
OUTLAWS
| vs |
United
|
Sat 9:15 | | | | |
Detroit Action II
| vs |
Boom IV
| |
Texas PhalanX
| vs |
Boise Dominators
|
Sat 9:40 | | | | |
Hostile Ground
| vs |
PBC Army
| |
Flint City CRU
| vs |
United
|
Sat 10:05 | | | | | | |
Boise Dominators
| vs |
OUTLAWS
|
Sat 10:30 | | | | |
Central Florida Paintball D4
| vs |
Houston Zone II
| |
Flint City CRU
| vs |
Texas PhalanX
|
Sat 10:55 | | | | |
SA Notorious
| vs |
Tampa Bay Revolution
| |
Sat 11:20 | | | | |
Uncle Johnsons THUNDER DUCKS
| vs |
Houston Zone II
| |
Sat 11:45 | | | | |
Tampa Bay Revolution
| vs |
Central Florida Paintball D4
| |
Sat 12:10 | | | | |
Uncle Johnsons THUNDER DUCKS
| vs |
SA Notorious
| |
Sat 1:00 | | | | |
PR1ME 2
| vs |
SouthWest Kings
| |
Sat 1:25 | | | | |
AZ Elite
| vs |
Freestyle
| |
Sat 1:50 | | | | |
Combat Houston
| vs |
SouthWest Kings
| |
Sat 2:15 | | | | |
Freestyle
| vs |
PR1ME 2
| |
Sat 2:40 | | | | |
Combat Houston
| vs |
AZ Elite
| |
Sun 8:00 | | | |
PBC Army
| vs |
AZ Elite
|
Flint City CRU
| vs |
Boise Dominators
| |
Sun 8:30 | | | |
SA Notorious
| vs |
Uncle Johnsons THUNDER DUCKS
|
Boom IV
| vs |
Combat Houston
| |
Sun 10:25 | |
PBC Army
| vs |
Uncle Johnsons THUNDER DUCKS
|
Boise Dominators
| vs |
Combat Houston
|
Sun 11:25 | |
PBC Army
| vs |
Boise Dominators
|
Sun 1:50 |
Uncle Johnsons THUNDER DUCKS
| vs |
Combat Houston
|